Usuwanie wgnieceń - oferta

Usuwanie wgnieceń to rozwiązanie którego szukasz

Specjalizujemy się w naprawach karoserii metodą PDR ( ang. Paintless Dent Removal), czyli usuwamy wgniecenia z zachowaniem oryginalnej powłoki lakierniczej. Naprawa polega na przywróceniu elementu Twojego samochodu do stanu sprzed uszkodzenia, bez szpachli ani innych wypełniaczy, oraz bez ponownego lakierowania. Najbardziej uniwersalne i efektywne są dwie metody. Pierwsza z nich polega na wypychaniu wgniecenia od wewnętrznej strony naprawianego elementu, przy użyciu specjalnie do tego celu stworzonych narzędzi, nazywanych heblami, bądź drutami. Druga, najczęściej stosowana na profilach zamkniętych, bądź w miejscach z trudnym dostępem, to metoda klejowa, polegające na wyciąganiu wgniecenia od zewnętrznej strony karoserii, przy użyciu różnej wielkości adapterów naklejanych na element.

Naprawiamy uszkodzenia powstałe na skutek
 • Gradobicia
 • Szkód parkingowych
 • Upadku kasztanów, owoców, kawałków lodu, itp.
 • Szkód transportowych
 • Aktów wandalizmu
 • Kolizji
 • „Dbamy o szczegÓŁy"

  naprawa karoserii
  Jeżeli nadal czytasz te informacje to oznacza że szanujesz swój czas i pieniądze. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy możliwość naprawy Twojego samochodu.

   

  Szybciej

  Usuwamy wgniecenia nie naruszając oryginalnej powłoki lakierniczej, więc czas naprawy zostaje skrócony do minimum i najczęściej nie przekracza kilku godzin.

  Taniej

 • w przypadku niewielkich wgnieceń cena może być kilkukrotnie niższa niż tradycyjna naprawa blacharsko lakiernicza
 • naprawa nie powoduje obniżenia wartości Twojego samochodu, naprawiamy bez szpachli i lakierowania, więc Twój samochód pozostaje bezwypadkowy co znacząco wpływa na cenę jego odsprzedaży
 • nie tracisz gwarancji na samochód ponieważ posiada oryginalną powłokę lakierniczą.

 • Napraw dokonujemy zarówno na elementach stalowych, jak i aluminiowych.
  usuwanie wgniotek
  NAPRAWY BEZGOTÓWKOWE
  Chcesz rozliczyć szkodę z polisy ubezpieczeniowej? Nie masz czasu? Pomożemy Ci zająć się formalnościami związanymi ze zgłoszeniem szkody i oględzinami pojazdu.


  MOBILNY SERWIS
  Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchomiliśmy mobilny serwis, przyjedziemy i naprawimy samochód u Ciebie, albo zapraszamy do naszego warsztatu.


  PRZYGOTOWANIE DO LAKIEROWANIA
  W przypadku uszkodzonego lakieru oferujemy przygotowanie Twojego samochodu do lakierowania, usuniemy wgniecenia, więc naprawa odbędzie się bez szpachlowania.


  DLA FIRM
  Zapraszamy do współpracy firmy z branży motoryzacyjnej: salony samochodowe, komisy, wypożyczalnie samochodów. Potrzebujesz szybkiej naprawy dużej ilości uszkodzonych samochodów ( np. po gradobiciu) jesteśmy do Twojej dyspozycji. Nawet kilkudziesięciu techników PDR w dowolnym miejscu w Europie. Firma autoPDR jest zrzeszona w Ogólnopolskiej Sieci Techników PDR, oraz Paintless Dent Repair International Union.


  Mając na uwadze Twój komfort, termin naprawy ustalimy z Tobą indywidualnie w trakcie DARMOWEJ WYCENY.

  zapraszamy !!!